Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni hogy a...

Nicegirl01 kérdése:

Mit tudnék csinálni hogy a dvd lejátszónk is lejátsza?

Figyelt kérdés

a telefonommal készített mp4es videókat kiírtam cd-re,amit a számítógép le is játszik,de a sima dvd lejátszó azt irja ki h "support format". Áttudnám konvertálni vagy valami h lejátszható legyen?

(A cd nem újraírható) :/



2012. febr. 21. 14:34
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Attól függ, milyen a dvd lejátszó. Ha köznapi néven "divx"-es, akkor bizonyos avi fájlokat pl. le fog játszani, de az sem mindegy, milyen kódolású. Utána kell nézni a használati útmutatójában.

Ha pedig csak szabványos dvd-videó-kat játszik le, akkor olyat kell csinálni valamilyen programmal (DVDFlick, ConvertXToDVD, stb...) esetleg meg lehet próbálkozni sima mpg fájllal.

Konvertáláshoz jól használható az ingyenes Format Factory program.

2012. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha már kiírtam cd-re ,úgy még áttudom konvertálni vagy már akkor nem tudok csinálni semmit ha kiírtam? :)
2012. febr. 21. 23:30
 3/4 A kérdező kommentje:
...azaz a kiírt cd-n lévő mp4-es videókat tudom még konvertálni?...
2012. febr. 21. 23:31
 4/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha sima CD-R lemez (vagyis nem újraírható CD-RW), akkor nem lehet változtatni rajta, vagy letörölni. Az a lemez annyi. (Vagy ha nem lett lezárva, és van hely rajta, akkor még lehet rá írni.)

Ha szabványos DVD-Video-t készítesz, mert mást nem játszik le, akkor azt meg csak dvd-re lehet majd kiírni.

2012. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!