Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hibás Facebook ismerős felkéré...

Hibás Facebook ismerős felkérés probléma?

Figyelt kérdés

facebook egy profilt bejelöltem véletlenül utána természetesen visszavontam ezt és megerősítettem a flkérés visszavonását, azonban mikor frissítettem az oldalt vagy csak visszanéztem a profilon folyamatosan azt írta, hogy ismerősnek jelölve, amit én minden alkalommal visszavontam mind hiába. Volt egy másik függőben levő felkérésem azt minden gond nélkül visszavontam. Mivel elég fontos, hogy ne lássa a felkérésemet ezért most felfüggesztettem a profilomat. Kérlek titeket ha tud valaki valamit akkor segítsen mert fontos lenne


A válszokért előr eis kösz


2012. febr. 22. 17:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!