Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A diablo torrenten 1-2 hete...

Lévai Richárd kérdése:

A diablo torrenten 1-2 hete amikor leakartam valamit tölteni ott volt a futtatás most meg olyan van hogy mentés vagy megnyitás, mit csináljak hogy újra ott legyen a futtatás?

Figyelt kérdés
Ha a megnyitás vagy a mentésre kattintok nem csinál semkmit kérlek segítsetek!
2012. febr. 24. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a böngésző fájltársítási beállításai lettek módosítva, akkor a beállításokban kell a .torrent kiterjesztéshez ismét a klienst rendelni.


Amúgy ha letöltöd a torrentet még nem történik semmi, dupla kattal el kell indítani hogy bekerüljön a kliensbe (vagy belehúzni). Onnantól kezdve hogy benne van, már minden megy a megszokott módon.

2012. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt most nem értem :D a beállításoknál nincs olyan hogy torrent kiterjesztése :D
2012. febr. 24. 19:46
 3/3 A kérdező kommentje:
a diablo az nem 1 letöltös torrent hanem 1 olyan oldal ahonnan lelehet tölteni filmeket játékokat stb...de most nem tudom megcsinálni hogy bekerüljöm az utorrenttembe
2012. febr. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!