Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítene valaki hogy honnan...

Segítene valaki hogy honnan töltsem le a SIMS 2 alapjátékot ingyen? Utorrentet letöltöttem de nem tudom hogy kell használni.

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Először beregisztrálsz egy torrent oldalra (pl választasz egyet a bittorrent.lap.hu-ról), ott keresgélsz, ha megtaláltál egyet, töltsd le a .torrent fájlt, akkor megkérdezi, hogy mivel nyitod meg, válaszd az utorrent-et. Az Utorrent meg megkérdezi, hogy hová mented, stb. Természetesen várni kell egy kicsit (lehet, hogy egy hétbe is beletelik, mire lejön). Valószínűleg .zip fájlba lesz, ezt ki kell csomagolni. (pl 7zippel www.7-zip.org/). Utána lesz a mappába (ahova kicsomagoltad) egy setup.exe vagy vmi ilyesmi fájl, ezt elindítod, és települ fel.
2012. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát most utorrenten elindítottam egyet 5.62 GB-s eddig 2%on van nagyon lassan jön le... -.-
2012. febr. 25. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!