Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Thepiratebay.com...

Letöltöttem a Thepiratebay.com ról a Plants vs. Zombies full versionját ingyen. Van rá valószínűség hogy vírusos lesz a gépem ha nod32 van felrakva, illetve van rá esély hogy elkapjanak fizetős játék ingyen letöltésért?

Figyelt kérdés
Szóval ugye nagyon kevés rá az esély hogy egyáltalán észreveszik?Olyasmi miatt félek hogy letöltöttem ingyen és ki fogják fizettetni a 10x esét.
2011. júl. 10. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

LOL.

Nem.

2011. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fain :D
2011. júl. 10. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Több millióan töltenek le éjjel-nappal jogvédett tartalmat. A torrent hálózat úgy van kialakítva, hogy mindenki a saját gépéről tölti fel az adatot, így legfeljebb az oldalt lehet bezárni, ami összegyűjti a felhasználók gépén lévő adatokból készült torrentfájlokat, hogy más letölthesse azt. Ritkán, de előfordul hogy a felhasználót perlik, de az filmeknél szokott előfordulni, és ritka eset.


Vírusos sem lesz a géped szint biztosra, ha kártékony egy torrent tartalma, azt be lehet jelenteni, és törlik, de ha csak megnézed a kommenteket, látni fogod a visszajelzések alapján, és a seedelők számából hogy nincs gond. Mivel crack fájlt szokott tartalmazni egy játékletöltés, és maga a crack egy módosított alkalmazás, egyes vírusirtók riaszthatnak rá, de ez hamis riasztás (fals pozitív találat).

2011. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mivel torrentről szedted, ezért nem kell kifizetned semmit sem érte. Ez a játék nekem is megvolt, de vírust jelzett már a letöltés 15. %-ánál. Később persze le is szedték az oldalról, ami kissé jobb, mint a thepiratebay. Persze, én azonnal jeleztem, le is töröltem.
2011. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2011. júl. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!