Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Futan a gépemen a win 7?...

Petko333 kérdése:

Futan a gépemen a win 7? többi lent

Figyelt kérdés

alaplap:Asus P4PE-X

videó kártya:Radeon 9200 se

Ram memoria:1,5GB 400MHz

processzor:Intel Celeron 2.0Ghz 1 magos


Tudom a minimális rendszer követelményeket de szerintetek nem lenne lassu a win 7 a gépemen és milyen fajta win 7-et ajánlotok?? (ultimate,Home Premium,...stb)

Mert tugyátok nagyon szeretnék már windowws 7 et per pillanat windows xp van csak azért szeretném megkérdezni mert a haveromnak is hasonló gépe van és az övén megy a win 7 Ultimate szagatás nélkül,lefagyás nélkül (nagyon megtetszet)


2012. febr. 25. 18:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Akadj már le arról a hülye Windows 7-ről! Nekem ennél fényévekkel fiatalabb gépem van, még is el vagyok az XP-vel. Sajnálni fogom, ha egyszer újítok, és kénytelen leszek másik wonfost rakni. Hidd el, hogy sokkal rosszabb lenne a win7el. Egy csomó erőforrást tök fölöslegesen pazarolnál. A megnyilvánulásaid alapján még nagyon gyerek lehetsz. Hallgass a többségre! Maradj az XP-nél.
2012. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Hiába vagyok Win7 használó, remek rendszer volt az XP is, és a te gépedhez tényleg az lenne az ideális, szerintem is maradj annál.


Win7 ha menne is, rosszabbul járnál vele, hiába fejlettebb és frissebb rendszer, a számítógéped korlátai miatt rosszabb lenne a teljesítmény, mint XP alatt.

2012. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ha még játszani is akarsz, akkor maradj XP-nél. Többet eszik a Win7, és ilyen konfig mellett még azok a játékok se mennének, amikkel most játszol. Az XP mindenre elég!
2012. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
oké megértetem kösz akk maradok az xp-nél
2012. febr. 28. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!