Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ashampoo programmal nem tudok...

Ashampoo programmal nem tudok DVD-t írni, valamelyiket sikerül, valamelyiket nem?

Figyelt kérdés
Maxell 16XDVD-R, ilyet vettem, és folyton kidobja. Felajánlja, hogy változtassam meg az írássebességet, de nem lehet, egyedüli opció a maximális sebesség, mást nem enged. Volt másfajta DVD-m azt meg tudtam írni, az is mínuszus volt erre emlékszem. Mit tegyek??
2012. febr. 27. 19:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem fagy az le, csak sokáig tart telepíteni. Ha lassú a géped, akkor meg főleg. Törölni meg azért nem tudod, mert még fut.
2012. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Neroval sem megy.

Ezt találtam a NERO-ban a meghajtómról:

NEC DVDRW ND2500A

fireware verzió 1,06


Ebből tudunk valamit?

2012. febr. 27. 21:03
 13/17 anonim ***** válasza:

[link]


1. ND-2500A linkre kattints

2. Accept gomb a keretben

3. Lent ND-2500A FW 1.0B linkre kattints.


Ha kész a letöltés, akkor vedd ki a lemezt a meghajtóból, ha van benne, indítsd újra a gépet, és utána futtasd.

2012. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ingyenes?
2012. febr. 27. 21:10
 15/17 anonim ***** válasza:
Naná. Ez a gyártó honlapja, ha nem láttad volna esetleg.
2012. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Jól van na...azt látom, hogy a NEC honlapja, de nekem ebből nem következik egyértelműen. Mondom nem vagyok egy számítógéptudor..sőt. De amit elmondanak azt megcsinálom, így tanulok is..

Köszi egyébként, kipróbálom, remélem menni fog!

2012. febr. 27. 21:22
 17/17 anonim ***** válasza:

A Nero 11 nem éppen a legjobb választás, mert terjedelmes, rengeteg felesleges dolgot tartalmaz, ezért is lassú a feltelepítése, főleg egy lassú gépen.

Én pl. az egyik 7-es verziót használom annak ellenére, hogy a 8-as, 9-es, 10-es és 11-es verziókból is van két-két pédány és a gépem se mondható lassúnak.

2012. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!