Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik külső videókártya?...

Létezik külső videókártya? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
A laptopomhoz szeretnék egyet, mivel ilyen integrált Intel-szutykom van, ami valljuk be, nem sok mindenre jó, de fogalmam sincs, hogy van-e ilyen. Előre is köszi.
2009. jún. 8. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, létezik, de szerintem ne tervezgesd, magyarországon szinte beszerezhetetlen, és az ára is rendkívül magas!
2009. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ah, köszi. Akkor lehet jobban járok, ha gyűjtök egy új gépre, az újabb modellekben, úgy láttam, már rendes videókártya van...
2009. jún. 8. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, ez így van.

De egyébként ha nem akarsz játszani, akkor nem sokat számít, ha akarsz, akkor meg bőven 200, de inkább 300 ezer felett nézelődj, mert ott kezdődnek a játékra is alkalmas gépek.

Bár én azt mondom, h játékra csakis asztalit...

2009. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
50 kilós csaj vagyok, kollégista, elég hülyén nézne ki, ha minden héten kétszer a hónom alá kapnám az asztali gépet. :D Szóval lényeg a lényeg, a mobilitás fontos.
2009. jún. 8. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:
hát igen, látványos lennél:))
2009. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A külső videokártyák sem tudnak többet, mint egy átlagos integrált holmi. Elsősorban arra valók, hogy több monitort tudj egy gépről vezérelni.
2009. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért egyes integráltaktól többet tudhat, mert ha pl van egy 64 megás intel vga integrálva a gépére, azt megveri egy külső, 8600-ás NVidia(ezért ez írom, mert mikor olvastam a külső videó kártyáról, akkor pont egy 8600-os volt az is)
2009. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azért egyáltalán nem kell 2-300 környékén keresni játékra alkalmas laptopot. Az enyém pl 130 volt, és elég jól viszi az újabb játékokat is. (Fujitsu-Siemens Pi3540, most már van egy újabb kiadása erősebb videókarival, a Pi3560-as, az is csak 150E)
2010. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, 160ért vettem közben egy új Asus k50IN-t, Nvidia videókártyával, nagyon jó meg minden, max grafikán fut az összes játék, elég szép fps-sel.
2010. jan. 30. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!