Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Sims 2-ben ha belépek leáll...

A Sims 2-ben ha belépek leáll a játék, mért van ez és hogy lehetne ezt megjavítani?

Figyelt kérdés
Elvitték a gépet szervízbe hogy kicseréljék a videó kártyáját és mielőtt elvitték volna már akkor is volt rajta Sims 2 meg a hozzátartozó kiegészítők + állásmentéseim, és amikor visszahozták; és elkezdtem játszani rajta a házzal amit még régebben csináltam akkor ahogy elkezdek rajta 1 kicsit is építeni azonnal bejön 1 ablak, hogy: "The application has crashed. The application will now terminate." És leáll,(tudom, h mit jelent a szöveg) Szóval nemtudom folytatni a házat valahogy? Vagy van köze az elromlásnak a videókártya cseréhez?

2012. márc. 2. 10:32
 1/2 A kérdező kommentje:
De viszont minden másik ház szépen fut csak az nem ami nekem kellene.. :(
2012. márc. 2. 14:39
 2/2 anonim válasza:
Hát nem tudom miért romlott el,nekünk azt csinálta a gép hogy beléptél a sims-be és rögtön kiléptetett,ezt azért csinálta mert nem bírta a gépünk lehet ezért de én nem tom
2013. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!