Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogí tudom megakadályozni,...

Hogí tudom megakadályozni, hogy az okostelefonom magától netezzen, és számlát csináljon? (Galaxy Ace)

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű kikapcsolod rajta a netet!!
2012. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs még egy napja, hogy megvan életem első ilyenje... Nem tudom, hogyan kell kikapcsolni a netet. A WIFI-T KELL KIKAPCSOLNI HOZZÁ? Amúgy kösz szépen :)
2012. márc. 4. 08:32
 3/9 A kérdező kommentje:

Az elég, ha wifi-t kikapcsolom, és a feladatkezelőben "0"-n tartom az aktív alkalmazásokat?

Köszi

2012. márc. 4. 08:39
 4/9 anonim válasza:
Vezeték nélküli és hálózatok-mobilhálózatok-csomagkapcs. haszn.
2012. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen megnyitod a leállítás menüt és megnyomod az adatkapcsolati üzemmódot!
2012. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 5. 19:23
 7/9 hooligirl98 válasza:
Beállítások->Vez.nélküli és hálozatok->Mobilhálózatok->Csomagkapcs. haszn kikapcs
2012. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen mindenkinek!
2012. márc. 6. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
A wifi NEM számláz, ezért ha lehet, azon keresztül használd a netet. Az előző kolléga által leírt beállításon kívül kikapcsolhatod még a 3G hálózatot is, net nélkül teljesen felesleges és az akku is tovább fogja bírni.
2012. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!