Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a laptopom a...

Miért fagy le a laptopom a BIOS-nál? A poén, ha várok 10 percet, akkor elindul a gép, s feláll a rendszer, s tudom használni is több órán át. Viszont, ha újraindítom, akkor megfagy, megint kell várnom vagy tíz percet. Szerintetek, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A proci hőmérséklete rendben van.
2012. márc. 4. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Helló hát nem hiszem hogy ez a gond de amit meg próbálhatnál hogy cseréld ki az elemet az alaplapban. Ez kb 200 ft ha nem segit akkor esetleg egy bios frissités.
2012. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pucold ki a hűtőbordát meg a ventit,szerintem túlmelegszik és ezért kapcsol ki.
2012. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem melegszik túl semmi, s nem is kapcsol ki, hanem indulás után, már a BIOS-nál megfagy.
2012. márc. 7. 07:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Irták a BIOS frisitést

legfrisebb?

garania szervizbe nem vinéd el? vagy már nincs rá?

2012. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nincs rá garancia, sajnos. BIOS frissÍtés még nem volt, bár nem is hiszem, hogy ez lenne a gond. A régi BIOS-szal sem szabadna megfagynia, elvileg.
2012. márc. 18. 16:13
 6/8 Pj0tr ***** válasza:
dell?
2012. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Toshiba Satellite
2012. ápr. 16. 06:52
 8/8 Pj0tr ***** válasza:
próbáld meg azt, hogy bemész a bios-ba és betöltöd a gyári alapértelmezett értékeket. Nekem egyszer egy dell csinálta ezt és segített.
2012. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!