Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MINECRAFT HACK, cheat, hogy...

MINECRAFT HACK, cheat, hogy lehet csalni? Valami program, tulélő módba szeretnék olyan csitet, ami pl:aranyat, fémet, gyémántot ad.

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 15:07
1 2
 1/13 Wolfenstein2000 ***** válasza:
too many items
2012. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Graycow ***** válasza:
Single Player Commands a neve és nézz róla videót ( http://www.youtube.com/watch?v=JYHYvjbZans)
2012. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fantaloool ***** válasza:
97%

Üdv. [link] innen letöltöd. DOWNLOADS alatt van. Download .exe. Szal letöltöd.

telepítés

Startmenü(bal alul)--> Keresés, ide ezt írd be %AppData% kijön egy mappa aminek Roaming a neve. Arra katt. Ott a .minecraft nevű mappa.FONTOS, hogy lépj ki a játékból.Szóval a letöltött .exe fájl berakod a .minecraft mappába, majd elindítod. Instal. Megkérdezi hogy csináljon-e backup fájl. Nem kell szóval no. Miután végzett kilépsz a telepítőből,majd elindítod a minecraftot. A játékban az E gombal megnyitod az Inventoryt és jobb oldalt ott lesz minden. Survivorban is. Nekem működik, szóval ha neked nem az nem az én hibám. Ya, és minecraft 1.2.3 tehát a legújabb:) örülök ha segíthettem köszönetet és zöld pacsit elfogadok

2012. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vaskó Roland válasza:
én is csak a too many item-et tudom javasolni mert amit a single player commands-ban tudsz azt a TMI-ben is megtudod
2012. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

én is megcsináltam ahogy fantalool leirta de semmi

megnyitom az inventoryt és semmi nincs ott aminek kellene

nekem 1.2.5 alpha verzió van :/

2012. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ilyen sorrend be nyomd a gombokat a játékban: E gomb => O gomb
2012. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Van a to many items, amit már páran leírtak. Vannak single player commandsok, amit már szintén leírtak. Akkor ha van world edited akkor keresel gyémántot. És ezt lemásolod sokszor és mindig kibányászod. És végül a kedvencem: Xray mod! Ez olyan hogy tudsz flyolni, ha leesel nagyon magasról akkor nem sebződik az embered. És ha megnyomod az x gombot akkor csak értékes/veszélyes dolgok fognak látszódni. ( Pl.: ércek, mobok, láva, obszidián, víz, mohás kő stb.) Remélem segíthettem!:)
2012. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Üdv. Megint én vagyok ( aki az előző választ írta ). Még annyit felejtettem el, hogy ha van world edited akkor azzal bármit át tudsz alakítani bármivé.:)
2012. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Most, hogy látom a legelső válaszomat, már másodjára írtam le a world editet.:D Na mindegy.xd
2012. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 akosrex válasza:
ezek multiba is működnek??
2012. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!