Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cheat Engine5.5 programmal...

Cheat Engine5.5 programmal hogy kell megcsinálni a icy towerben a hosszúak legyenek?

Figyelt kérdés
Itt van egy video is róla: http://www.youtube.com/watch? V=3_i-fnbqmas&feature=related
2011. nov. 6. 09:05
 1/1 anonim válasza:

Szevasz! Én sokat cheat enginelek éstudok neked segíteni de elöbb azt ajánlom, hogy töltsd le a 6.1-es verzióját mert már kijött.Sajnos nekem a videót nem találja de adok pontszerzési tippeket (mertha jól emlékszem csak az jelez számokat a játékban)Nos:


-Indítsd el az Icy Towert

-Nyisd meg a cheat engine-t aztán azon belül az icy towert

-az icy towerben ugorj fel egy platformot és írd be a cheat enginbe a 10-es számot és first scan...(ha jól tudom 10-vel adja a pontokat a játék és az első platformoknál még nem indul el)

-aztán ugorj a másodika és írd be a cheat enginbe a 20-as számot és next scan

ha 1-től 6-ig vannak bal oldalt azok az értéket akkor jól csinálod csak leviszed a legalsó mezőbe és átírod olyanra a pontot amilyenre akarod ( csak ügyelj arra, hogy mindet kijelöld és egy enterrel már írhatod is)

-Ha még sok érték van bal oldalt akk ugorj le egy platformot és próbáld újra 10-el és next scan és ha úgyse akkor megint második és így tovább elöbb utóbb kevés érték lesz bal oldalt...

-Ha meg nincs bal oldalt semmi mert nem találja próbáld meg újra


Csak ebben tudtam segíteni mer tplatform megnyújtó cheat engines trükköt nem tudok ahhoz külön egy proram van de nem ajánlom mert víruusos lehetsz tőle (mármint a géped)

2011. nov. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!