Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges e a videó kártya...

Lehetséges e a videó kártya csere?

Figyelt kérdés
Asus F5RL laptopom van és videó kártyát szeretnék benne cserélni... olvasgattam a neten de nem találtam eehez hasonló kérdést... Aki tudja légy szíves válaszoljon... előre is köszönöm
2012. márc. 5. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A laptopok nagyrészémél bele van forrasztva a VGA az alaplapba ezért a csere nemigen lehetséges..
2012. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Laptopokban nem nagyon lehet, ez meg amúgy is egy régi darab.

Azt, hogy konkrétan ebben a típusban lehetne e talán a szervizben meg tudják mondani, keresd meg őket.

Mindenesetre én nem játszanék a dologgal, mert a gép teljesítménye is a hűtése is erre a GPU-ra lett tervezve, szóval ha jóval nagyobbat teszel bele akkor melegedni fog és az új kártya fogyasztásával is gondok lehetne (instabilitás). Ha kicsit teszel bele nagyobb kártyát, aminél az előbbi problémák nem jelentkeznek, akkor nem lesz jelentős sebesség növekedés, szóval az meg nem érné meg.

2012. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges benne proci, ram, csere is plusz a videokarim is szabadon van hagyva ... hutesemmel nincsen gond 3 oran ként indul be a ventillátora 5 percre ha játszom és zenét hallgatok
2012. márc. 5. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:

RAM-ot és procit lehet, de a videokártyád be van forrasztva:

[link]

2012. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Igazából vannak módszerek a VGA cseréjére,de ezek elég kölcségesen és nem is igazán érik meg

2012. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm ... :)
2012. márc. 5. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!