Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD athlon II x4 650 4processo...

AMD athlon II x4 650 4processorral egy gépem épülőben,2x2TB HDD,16GB ram, és most állok vga kártya vásárlásban. Dizájnhoz, animáció, flash készítéshez és after effects, cinema 4d, sony vegas-t használok majd rajta. Érdemes-e processor csere i7-re?

Figyelt kérdés
Tehát komoly használathoz 27"-os monitoroz, hiba és akadás mentesen szeretném futtatni ezeket a programokat legtöbbször egyszerre.
2011. dec. 25. 03:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez így ahogy leírtad, elég szépen néz ki. remélem, tudod, hogy akkor alaplap csere is kéne. és látom, nem spórolsz a cuccal, úgyhogy ide tényleg nem árt egy komolyabb proci
2011. dec. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen érdemes lecserélni egy i7-re, mert ami most van több mint valószínű h gyenge lesz hozzá!
2011. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kössz srácok! És milyen i7-est és milyen alaplap az ajánlott hozzá?Összerakni össze tudom a gépet, azzal nincsen gond,de hogy milyen alkatrészt tegyek bele arról lövésem sincs:D

A tápegység befolyásol valamit a teljesítményen?

2011. dec. 25. 18:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Én egy Intel 2600k ajánlok egy p67-es lappal, a márkát rád bízom de gigabyte-t ne vegyél mert nem valami jó mostanság. Tápegység nem tartozik bele a teljesítménybe, de abból remélem minőségi van!
2011. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem inkább z68-as alaplap kéne, elvileg az is segít valamit a grafikai teljesítményben. egyébként az i7-2700k jobb mint a 2600k, de csak 100mhz órajel a különbség, tehát amíg nincs szükség max. tuningra, addig mindegy, hogy milyen van. ha meg szükség lenne rá, akkor ha muszáj, veszel új gépet (bár ez neked nem túl olcsó mulatság, ahogy elnézem)
2011. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
basszus télleg el is felejtettem van 2700k xdddd ám lapból igen, jobb lenne a z67-es :)
2011. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem nagy gáz, hogy kihagytad, mert konkrétan ugyanaz a proci más órajel-értékekkel, emiatt ugye a tuning frekvencia is kicsit nagyobb, de más előnye nincs. csak írtam, hogy létezik
2011. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
meg esik az ilyen :) meg az alaplapnál is z67-et írtam z68 helyett.. este van már xd :D
2011. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

most azon gondolkozom, hogy videovágásra milyen kártya jó leginkább (ebben is segíthetnénk, ha már itt ez a kérdés):

hagyományos gamer (GeForce/Radeon), vagy Quadro/FireGL lenne a jobb. az a sanda gyanúm, hogy inkább az utóbbi

2011. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Z68 alaplap?Milyen gyártó?

Igen, ha már itt vagyunk a videókártya infótok is nagyon érdekel.Szóval mit ajánlotok?

Az alaplap az nagyon macerás dolog, ha esetleg szeretném tovább termelni a RAM-ot ennek keretében is ezt a Z68-at ajánljátok?

Mi az az unlocked ill. tuningolt processor?

2011. dec. 26. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!