Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rátelepítettem az XP-t a...

Rátelepítettem az XP-t a régire. Megvannak a dokumentumaim a merevlemezen, de nincs elérési út, és a mappát visszadobja (nem jogosult az eléréshez) hogyan tudom visszahozni ezeket?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 12:23
 1/5 A kérdező kommentje:
nagyon fontos fileok "vesztek el" légyszi segítsetek
2009. jún. 9. 12:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban belépve sem éred el őket?
2009. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A régi fájlok alap helyzetben "saját használatúvá" vannak téve. Ha újratelepíted, a régire -amit nem szabad- a rendszert, akkor úgy veszi hogy a fájlokat nem az eredeti létrehozó felhasználó akarja megtekinteni, és ezért letilt. Próbálj ilyen irányban keresgélni a neten, énis megpróbálok és írok ha jutottam valamire.
2009. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, egyenlőre nem volt még rá időm, de lehet ha más nincs elnézek valami szervízbe. Tudtok ajánlani jó helyet? Bár a legjobb (főleg mert ingyenes) a saját megoldás lenne. Csökkentett módot nem próbáltam, de most dolgozok a géppel, úgyhogy majd később, de félek az se fog működni.
2009. jún. 9. 18:30
 5/5 A kérdező kommentje:

először is szeretném megköszönni a segítségeket, másrészről pedig, itt a megoldás:

[link]

2009. jún. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!