Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani sima fekete-...

Tudnátok ajánlani sima fekete-fehér lézeres nyomtatót kb.35. 000 forintig amibe aránylag 10. 000 forint alatt vannak a tonerek?

Figyelt kérdés
Kerestem de ami sokat képes nyomtatni toner, azt a nyomtató már nem forgalmazzák... :(

2012. márc. 6. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor nyomtatót vettem én úgy kerestem, hogy beírtam a keresőbe, hogy utángyártott tintapatron (nekem ez kellett). Ezeken az oldalakon kiírták, hogy melyik nyomtatóhoz jó a patron és ebből választottam ki végül azt amit még árultak is+tetszett. Jelenleg 80ft-ba kerül egy patronom töltése szóval megérte utánajárni ezzel a "fordított" módszerrel.

Ezzel a módszerrel itt van pl a tonner [link] mindegyik 10ezer alatt.

A másodikra kattintottam itt van mibe jó: [link] tonerek/gyari-tonerek/-170

Google segítségével rákeresve a nyomtatóra az is itt van:

[link]

Ez csak egy próba volt nyilván megéri jobban utánajárni

2012. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2012. márc. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!