Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Sony Ericsson xperia...

Márk351 kérdése:

Van egy Sony Ericsson xperia x8 mobilom harmadjára telepítem az op. Rendszert újra, és nincs térerőm. Másik telóba jó. észleli a Telenort de nem kapcsolódik . Mi Lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 19:54
 1/5 anonim válasza:
Tegnap pont én is így jártam.Felhívtam a telenor ügyfél szolgálatot.Elküldtek 2 sms-ben valami beállítás félét mivel frissíteni kell.Telepítettem és kikapcsoltam a telcsit 5 percre,majd vissza igaz nekem eztán sem engedte,hogy megnyissam az op.rendszert így töröltem.Aztán még egyszer letöltöttem,azóta müködik.Nekem is x8-asom van.
2012. márc. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kegyes Attila válasza:

menj be egy telefonfülkébe, emeld fel a kagyklót, és tudsz vele hívni nem lesz térerő problémád!


Az ilyen okostelefon szarokat meg dobd el!

2012. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is szoktam az enyémet újratelepíteni és sajnos nálam is előfordul....:) De csak annyit kell csinálni hogy belemész a beállításokba és ott van hogy hálózatok és ott van a mobilhálózatok lehetőség. Na ott vannak ezek, hogy Csak gsm vagy csak csak WMA meg egy harmadik lehetőség. Próbáld meg valamelyiket beállítani nekem a harmadikon van ami mindkettőt takarja :) Remélem sikerül beállítani. Ja még valami, ha te is előfizus vagy mint én akkor te is kapcsold ki az adatforgalmadat,mert akkor nem nyomja meg a számládat vagy nem húzza le a pénzedet:)
2012. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Sajnos Szerviz lett a vége :/
2012. márc. 18. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
második:ennyi erővel ne legyen teknológia.
2012. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!