Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony ericsson xperia x8...

Sony ericsson xperia x8 telefonom van, és főoldal képernyő hibája van, valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Mikor tegnap este leszedtem a martketből z angry birds-t semmi baja nem volt. Másnap (ma) játszottam vele egy kicsit, és mikor kiléptem ez az üzenet fogadott:

Elnézést/ A főoldal képernyő alkalmazás com.sonyericson.homescreen folyamat) nemvárt módon leállt. Próbálkozzon újból. És itt van egy olyan gomb, hogy "bezárásra kényszerítés" ha megnyomom, eltűnik az üzenet de pár másodperc múlva újra visszajön. Mit tegyek? Ha lezártam és vissza megint ez, ha kikapcsoltam, megint ez, ha kiszedtem az akksit megint ez! Sürgős értelmes válaszokat!


2011. dec. 25. 10:21
 1/3 Argloss ***** válasza:
PC companion program segítségével újratelepítheted rajta a rendszert. Bár egy játék nem okozhatna ilyen problémát.
2012. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Indítsd el a Sony Ericcson PC Companion-t, dugd rá a telefont... Utána ha felismerte a progi akkor válaszd a Support Zone-t utána azt hogy telefonszoftver frissítése utána pedig hogy javítás... Ennyi onnan már írja hogy mit csinálj...
2012. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xperialaci ***** válasza:
szoftverfrissítsd vagy SEUS-t telepítsd rá
2012. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!