Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel lehetne a laptop burkola...

Mivel lehetne a laptop burkolatot lefesteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé meg van kopva a laptopom ezüst színű burkolata, és arra gondoltam lefestem pl. feketére. Mivel lehetne?
2012. márc. 9. 14:46
 1/4 anonim válasza:
menj be egy számítógépes boltba kérdezd meg.
2012. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ott a cserét szokták felajánlani, hogy rendelnek innen meg onnan hozzá burkolatot.. persze jó drágán, azért ment a zöld kéz :)
2012. márc. 9. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Müanyag festékel nem de?

a töbi részt adig letakarod rendesen

bemész egy barkács boltba vagy ilysemi helyre ahol sok féle festék van és megkérdezed mivel lehet müanyag müszaki ciket festeni (laptopot)

ilyen egyszerü nem?

nagyon vigyaz hogy olyan helyeken ne fesd ahol van valami és nem sima

egeret, touch pad, tapipad,

kihelzöt, hangszorót, billentyüzetet (ere van matricá ha lekopot volna

ha szépen letisztitod öket teljesen akor odanyomogatsz matricát ahol nincs karakter

gondolon a jobb és bal oldali részt akarod a tapipad melet nem?

netán tetejét (kijelzö külsö felét)

máshol nem igazán festegetnék helyedben

biztos van valami matt tartós festék rá

2012. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én ezzel foglalkozom.Írj privátot és minden kérdésedre válaszolok :-) Szép napot!
2012. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!