Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mondjatok már egy jó ingyenes...

Mondjatok már egy jó ingyenes tűzfalat és vírusírtót?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 20:36
 1/8 10inchhero ***** válasza:
ez egy felszólító mondat kérdőjellel a végén?? Érdekes. Amúgy: [link] és ajánlom az Avast!-ot.
2012. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na azért tettem ki a kérdőjelet mert akkor nem engedi kiírni a mondatot. És nem akartam csak egy gyors kérdést. A választ meg köszi. Másnak is kiváncsi vagyok a válaszára.
2012. márc. 9. 20:46
 3/8 zsomkovacs ***** válasza:
Nálam vírusirtó Avast, anti-malware az Ad-Aware, tűzfal pedig Comodo. Három hónap alatt nem kapott vírust a gép.
2012. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Antivirus Avast Tüzfal Comodo életbe nem kaptam még vírus 5 éve használom mind2 öt.A legjobb hidd el.



F/21

2012. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Comodonál az elején kérdezi hogy a DNS beállításomat állítsam át, meg azt hogy a beazonosítatlan programokat elküldi a comodo-nak. Ezeket pipáljam be? Köszi
2012. márc. 9. 21:14
 6/8 kisslecso válasza:
Én meg válaszolok egy egyszerütt WINDOWS 8.... ezek a problémák már a multé..
2012. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Én meg válaszolok egy egyszerütt WINDOWS 8.... ezek a problémák már a multé.."


Akkor én is válaszolok egy egyszerűt: LINUX ... ezek a problémák NEM IS VOLTAK


Amúgy Avast és Comodo, ütőképes páros.

2012. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 matchman ***** válasza:
Én is külön vírusirtót + Comodo tűzfalat használok. Szerintem is jó. Egyébként Comodo-ból van komplett Internet Security is, azaz vírusirtóval együtt telepíthető változat, de azt a vírusirtót nem ismerem.
2012. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!