Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hi! Mondjatok már olyan...

Hi! Mondjatok már olyan vírusírtót és tűzfalat ami ingyenes és nagyon jó, megbízható?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security 5. Nagyon meg vagyok elégedve vele :).
2012. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nincsen megbízható és ingyenes vírusirtó és tűzfal. mert azok a szolgáltatások hiányoznak belőlük, amire az embernek szüksége lenne.
2012. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az Esetről sok rosszat hallottam. Azért köszi a választ. Egyébként szerintetek AVG ingyenes vírusírtó+comodo ingyenes tűzfal jó páros lenne?
2012. márc. 2. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Comodo Internet Security, AVAST és Spyware Terminator, Panda USB elég jó kombó.

Régebben fizettem az ESET NOD 32-ért, de szerintem elég megbízhatatlan. Az ESET-tel jópárszor beszoptam idegen pendrive-okról kártevőt, és akkor döntöttem, hogy nem fogok tovább fizetni egy olyan szoftverét, ami az olyan kártevőket nem tudja megfogni, amiket az ingyenes társai megfognak.


Ha meg már a kártevő bejött a gépre, és utána végeztem a NOD 32-vel ellenőrzést, az esetek tulnyomó résézben meg sem találta a vírust, míg az AVAST vagy COMODO egyből megtalálta azt.

2012. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor marad az Avast és a Comodo. De akkor az AVG az felejtős?
2012. márc. 2. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:

AVG-t nem használtam, úgyhogy arról nincs véleményem.

De egy kémprogram kereső még jól jönne (pl Spyware Terminator).

A Panda USB-t pedig azért ajánlottam, mert az autorun.inf vírust az el tudja távolítani, míg rengeteg vírusirtó fölötte elsiklik. Ez a szoftver pont ez ellen véd.

2012. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés ennek nagyon örülök akkor ezeket fogom használni. Köszönöm a hasznos tanácsokat:)
2012. márc. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!