Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy csináljam meg, hogy ne a...

Hogy csináljam meg, hogy ne a C be, hanem a D be telepítse a játékokat?

Figyelt kérdés

Tudok,hogy kérdezi és akkor Browse és majd én döntöm el,hogy hova,de Sem a Cod 4 Sem a sims 3 nem kérdezte meg telepítés előtt -.- Mi ilyenkor a teendő ?

És mindenképpen csak a D be szeretném tenni ez meg automatikusan úgy csinálja,hogy C program files stb -.-


2012. márc. 10. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel az a Programok helye. Lehet, hogy bizonyos elérési utak fixen arra mutatnak.

Miért akarod a D-re tenni? Sokkal jobb ha egyben, egy meghajtón vannak a programok.

2012. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
2012. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van olyan telepítő, aminél nem egy külön ablakban adod meg a mappa helyét, hanem az egyik ablakból érhető el egy gomb segítségével az a pluszlehetőség, aminél kiválaszthatsz más telepítési helyet. Ha nem használod, hanem tovább lépsz a Next-tel, akkor az alapértelmezett helyre települnek.


Elég lenne csak figyelmesen követni a telepítőt, ritka az olyan program amit nem lehet a rendszeren kívül máshova rakni.

2012. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó írja a tutit. Én is rengeteg embernek sok progit tettem fel, de nem rémlik, hogy ne lett volna választási lehetőség, hogy hova. Minél nagyobb egy program (COD, SimS) annál valószínűtlenebb, hogy ne ajánlaná fel a telepítés helyét, csak te elsiklottál felette...
2012. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!