Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik valami weblap vagy...

Létezik valami weblap vagy program amivel meg tudom nézni, hol esik most a hó a világban?

Figyelt kérdés

Unatkoztam, és rátaláltam erre az oldalra:

[link]


De bár beírtam vagy 20 különböző várost, és sehol sem esik a hó!

Tudom nevetséges, de azt akarom, hogy Yes-t írjon ki :D

Na szóval ennek kapcsán jutott eszembe, hogy mivel magamtól nem tudok olyan várost, ahol most esik a hó, jó lenne valami weboldal (állítólag a Google Earth jó erre, de letöltöttem és olyan nehezen működik, így ezt csak legleglegleglegvégső esetben szeretném használni).

Tehát kérlek, ajánljatok nekem valamit, mert úgy gondolom ez a későbbiekben is jól jönne, mindig érdekelt az ilyesmi.

Én rákerestem, de nem találtam semmi használhatót.


2012. márc. 13. 02:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Jelentem, előrelépést értem el a "játéknál" (mert gondolom ezt nem lehet vészesen komolyan venni).

Владивосток (Vlagyivosztok) !!!

No snow is falling. Sigh

... but there’s just a chance it will be snowing soon: Snow is predicted for Friday! Csak el ne felejtsem pénteken és szombaton is megnézni! :DD

2012. márc. 13. 02:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Fészbúk. Az összes tinip*csa kiírja, ha esik a hó, csak rá kell keresni.
2012. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Is it snowing in yet?


You can type a UK postcode, a US zipcode or any town name.

No

No snow is falling. Sigh

... but there’s just a chance it will be snowing soon: Snow is predicted for Tuesday, Wednesday, and Thursday!

2012. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
anchorage
2012. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!