Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől állhat le állandóan a...

Mitől állhat le állandóan a laptopom?

Figyelt kérdés
Bővebben: mindig csak indításkor jelentkezik a dolog és csak akkor, ha már nagyon meleg a gép. Így nyáron nagyon zavaró, hogy csak 15 perc szünettel kapcsolhatom be újra, amikor kéne egy gyors restart. Semmi hibaüzenet nincs a dologról, egyszerűen csak a Windows betöltése után, vagy közben leáll. Ami még érdekes, hogy a Windows XP x64 esetén nem volt ilyen egyszer sem, Vista és Windows 7 esetén igen. (És ami még furább, hogy a WinXP nem pörgette állandóan a ventilátorokat, de Vistától kezdve mintha már csak arra lenne képes, hogy váltogasson a hangos és még hangosabb üzemmódok közt... így pláne érthetetlen ez a forróságra újraindulás dolog. A gép egy MSI ER710)
2009. jún. 13. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt mindenképpen a túlmelegedéssel magyaráznám!

De sztem vidd el szakszervozbe az a biztos mert igy csak talalgatas van...

2009. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlmelegedésre tippelek én is. A hűtő összeszedte a sok port és nem engedi át a levegőt a bordáknál. kb 15 perc alatt tisztítható.
2009. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ez esetben miért függ a dolog a használt oprendszertől és miért csak indításkor jelentkezik?
2009. jún. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!