Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hogy...

Valaki elmagyarázná hogy lehet ebbe az új sz*r youtube-ba a megnézendő videot kitörölni? (Amugy nem tudtam milyen témába rakni)

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 16:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*közülük egy zenét
2012. márc. 22. 16:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég logikusan van minden elrendezve, csak időt kell szakítani arra, hogy megnézd mi hol van.


Jobb felső sarokban lenyitod a nevednél a panelt/videokezelő/megnézendő videók - lejátszási lista szerkesztése

2012. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de nem engedi elmenteni : A cím érvénytelen vagy nincs megadva.

Érvénytelen kérelem

2012. márc. 22. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanazt írta ki mint a kérdezőnek. De! Kedves kérdező, próbáld meg úgy, hogy a megnézendő videóknál ne a videó képre kattints, hanem a megnézendő videók lejátszása opcióra. Aztán alul, mikor kiteszi a listát, a jobb oldalon a listán belül van egy x-vagyis eltávolítás. Na erre kattints, nekem így sikerült kitörölni. Remélem neked is összejön:) szia
2012. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítés a fentebb írtakhoz - először jelöld ki a videót, aztán a törlés.
2012. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. márc. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!