Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtalálni egy...

Hogyan tudnék megtalálni egy embert?

Figyelt kérdés

facen nem találom egyszer találkoztunk de aztán kitöröltem mindenhonnan megvan az akkor emailja de nem válaszol rá a telefonszámát még októberben kitöröltem :// (Esetleg nem menti el a telefon vhova?)Csak az autója színét tudom meg azt, hogy hány éves am mentős az illető orvos azthiszem mondta , hogy balesetek után helyszínelést is végez és, hogy néha rendelőben is van és a szent lászló kórház mentőse. A dunapláza környékén lakik a 7 en. meg 29 éves és van egy bátyja ennyit tudok rólla kérlek ha valaki tud valamiben segíteni akkor az írjon S.O.S

Köszi


2012. márc. 24. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A kórházban kerested már?
2012. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fészbúkon nem találod, mert letiltott. Az emailre nem válaszolás is ezt sejteti. Nyilvánvalóan azt akarja, hogy hagyd békén. Ha valamit elkövetett, akkor fordulj a hatóságokhoz. Ha nem, akkor azt kockáztatod, hogy ő fogja ezt megtenni.
2012. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem nem követett el semmit csak elbasztam ő próbált keresni de én nem írtam neki vissaz stb.... ://

És megakarom találni :)

a kórházban egyépként még nem kerestem meg mit mondjak ?

Bemegyek és ....

2012. márc. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!