Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik operációs rendszert...

Melyik operációs rendszert érdemes feltelepítenem?

Figyelt kérdés
Üdv! 1 hónapja vásároltam egy számítógépet, és 2hétig jó volt, utána napi 3-4x kikapcsol, kék lesz a képernyő, elkezd számolni, és visszakapcsol, szerintem nem megfelelő operációs rendszert telepíthettem rá (Windows 7 Professional-32 bites) másikat tegyek rá hogy ne kapcsoljon mindig ki? Vagy mi lehet a probléma?
2012. márc. 25. 12:14
 1/3 anonim válasza:

Az, hogy kék lesz a képernyő az nem kimondottan op. rendszer hibára utal. Lehet pl memória hiba is.

Azt azért írd meg, hogy milyen gépről van szó. Legyen egy kiindulási pontunk a hiba javítására.

2012. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezek róla az adatok:

[link]

2012. márc. 25. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Garanciális? Akkor inkább vidd vissza, mert lehet csak belül kell valamelyik csatlakozást megigazítani.

Erre a gépre inkább 64-es win7 kéne...tudod 4GB memória...stb.

2012. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!