Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az internetröl...

Hogyan lehet az internetröl leszedett filmet a videómagnóra menteni (tehát VHS-re)?

Figyelt kérdés
A PC-n,hátul,a video kártyán,van egy kimenet"CRT"ahova a monitor csatlakozik,mellete van egy"S-Out"csatlakozo (9 luk van rajta) és végul van még egy négyszögletes csatlakozó(télaalap)"DVI"amejken vannak sok(24+4)negyszögletes lukak. köszi.
2012. márc. 25. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Megteheted, hogy az S-Video kimenetet rákötöd a videomagnó bemenetére, de sokkal egyszerűbb lenne kiírni a filmet egy nyamvadt DVD-re, és a DVD lejátszót kötni rá.
2012. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

S-videon a kép jön, jack-2rca-val meg megpróbálhatod a hangot. S-video-rca átalakító jöhet szóba.


Bár szerintem ilyent még nem sok ember próbált...

ha neked összejön ez a varázslás, írjál.

Amúgy tényleg kiírás lemezre, esetleg a dvd-lejátszó összekötése a vhs-sel lehet megoldás...

2012. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én dvd lejátszoval szoktam régi kazetára ugyazt a filmet jó minőségben fel veni egy erös videomagnóval sok magnüra avin keresztül dvd vagy bármi mást rá lehet kötni
2012. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!