Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Még korábban beletettem a...

Még korábban beletettem a gépembe egy régebbi merevlemezemet és most vettem észre hogy a lapozófájlok rajta vannak a különböző partíciókon, ha ezeket letörlöm az nem fog okozni semmilyen problémát?

Figyelt kérdés
Ahol be lehet állítani a virtuális memóriát, ott ezeket nem mutatja, csak a c meghajtón lévőt pagefile-t. Viszont körülbelül 100 mb-ot foglalnak ezek a korábbi lapozófájlok. És még azt is szeretném megkérdezni hogyha 1GB ramom van, mekkorára érdemes meghagyni a lapozófájl méretét?
2012. márc. 30. 15:18
 1/3 Réti bubuzér ***** válasza:
Ha a mostanit letörlöd, akkor se lesz baj, majd kreál egy újat magának, a régiekkel meg annyi gond sincs. Méretnek meg a fizikai memória kétszerese ajánlott.
2012. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahogy írták, az 1GB ram mellé 2GB lapozófájlt érdemes megadni.
2012. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. márc. 30. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!