Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyetemi tanulmányaimhoz...

Egyetemi tanulmányaimhoz szeretnék a lenti feltételeknek megfelelő laptopot. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az Elte Programtervező informatika szakára szeretnék menni,ezért főleg programozásra, de filmvágásra (sony vegas, after effects, photoshop) és online streamek nézésére is szeretném használni a laptopom tehát fontos, hogy viszonylag erős legyen. Ezen felül fontos, hogy az aksi sokáig bírja ha esetleg a fél napot a suliban töltöm. A hordozhatóság és az ár nem annyira számít. Milyen márkát , esetleg típust javasoltok ami eleget tesz ezeknek a feltételeknek? A válaszokat előre is köszönöm:)
2012. márc. 31. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik olyan laptop ami valós környülmények között kibír fél napot. De van konnektor a suliban is, be lehet dugni.

De egyszerű amit akarsz, jó processzor, sok memória, vidkari gyakorlatilag nem lényeg.


Nekem A6-os apus Toshiba laposom van (L750D-16K), 4 giga rammal. Én kényes vagyok a sebességre, de ez teljesen megfelel. Gyorsan betölti a dolgokat és az akksija is jól bírja.


Szerintem 4 giga memória meg egy A6 vagy i3 neked is elég lenne.

2012. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy Toshiba A300-1NO van, amit már 3. éve használok, pont ott az ELTE-n.

Ez is bőven elég, de sajna az akku tényleg nem a legjobb.

VISZONT az épület tele van konnektorokkal és megoldható a töltés!

(Egy hosszabbítóval a nagyobb előadótermekben is megoldható az egész órás áramellátás, ez bevett szokás is pár előadáson.)

2012. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!