Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy képet úgy...

Hogyan lehet egy képet úgy megszerkezteni hogy a kép nagyrésze fekete-fehér és egy egy bizonyos rész marad színes?

Figyelt kérdés
Gondolom nem lehet nagy dolog mert sokaknál látom facebookon..csak én nem érték hozzá talán .És meg annyit hogy nem úgy marad színes hogy egy szabajos kozka alakban vagy valami hanem pont hogy teljes pontossággal csak egy szem ..csak egy csík a pólón stb.. És meg mellékesen megkérdezem ha valaki esetleg tudja hogy szemszínt hogy lehet változtatni?milyen program ez? Örülnek ha nem photoshop mert az elég bonyolult..
2012. ápr. 1. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


Ott linkeltem egy ilyet, GIMP-el.

2012. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaa és én általában photoscapet használok szóval ha valaki azt meg tudná mondani hogy azzal hogy lehet az jó lenne ..persze jó mással is:)
2012. ápr. 1. 18:33
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. ápr. 1. 18:34
 4/12 anonim ***** válasza:

photo scapeval is könnyű megcsinálni,

ha teszel ide egy képet és leírod,hogy mi legyen rajta a színes,akkor azon elmutogatom neked,

2012. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igazából még nincs konkrét kép szóval akármilyen kép jó a goggle-ról ha azzal el tudod mutogatni:)
2012. ápr. 1. 19:28
 6/12 anonim ***** válasza:
azért jobb szeretném ha te tennél képet :)
2012. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
hát tudod, aki még annyit sem tud,hogy ide belinkeljen egy akármilyen képet,annak talán még fölösleges a képszerkesztés rejtelmeit elmesélni is,
2012. ápr. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is..


De ha ezt érted, akkor vágj bele:

A fekete-fehérnek szánt részeket, kijelölöd, másolod, beilleszted új képként, fekete-fehéríted, vagy amit akarsz vele, eredeti képre rátesz új rétegként.

Ennyi.

Akár gimp, akár paint.net is bőven elég hozzá. Ezek ingyenesek, és viszonylag könnyű kezelni őket, bár a gimp már komolyabb egy fokkal. Szvsz.

2012. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
már megtaláltam hogy kell csinálni photoscape-el...amúgy magamról úgysem fogok ide képet felrakni az meg szerintem tökmindegy hogy a google-ról milyen képet szed le az illető ezért nem linkeltem..
2012. ápr. 5. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
azért nem linkeltél mert nem is tudsz
2012. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!