Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akinek AVG-je van segítene?...

Akinek AVG-je van segítene? Mit jelent keresésnél bizonyos oldalak mellett, a zöld pipa mellett egy fekete pipa piros karikában?

Figyelt kérdés
Már egy éve használom az AVG-t nincs vele semmi problémám de ez csak azóta van mióta új verziót töltöttem le .Meg se merem nyitni azokat az oldalakat ami mellett fekete pipa van Nem vagyok egy számítógép guru kérlek segítsetek.
2010. máj. 6. 08:59
 1/3 anonim válasza:
Azokban az oldalakban bizony sötét erő lakozik.
2010. máj. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hali.

a zöld pipa azt jelenti hogy az oldal megtekintése biztonságos.

a piros pipa meg azt hogy az oldalon virus kering ,lappang,de olykor ezeket az oldalakat a vírusirtó leblokkolja ha meg akarod nézni.

2010. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszi szépen.Már azt hittem senki sem találkozott ilyennel.Akkor nagyon örülök hogy nem nyitottam meg azokat az oldalakat :)
2010. máj. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!