Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xperia Mini pro-t érdemes...

Xperia Mini pro-t érdemes android 4. 0-ra frissíteni?

Figyelt kérdés
Megjelent a frissítés és arra lennék kíváncsi, hogy minden rendben van e vele, működik és gyors is...
2012. ápr. 3. 11:04
 1/6 Ol!v3r válasza:
Érdemes,de még nincs 4.0(nekem minim van és a kettőre ugyanakkor jon ki és nekem még nincs),de ha neked már van akkor az egy "demo" verzió most olvastam hogy van egy ilyen és elvileg nagyon sz@r pl nincs you tube g-mail,meg semmi google-os cucc
2012. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ol!v3r válasza:
Csak tesztelöknek szánták és a wifi is deaktiválva van amúgy ez a beta verzió csak play-re van [link]
2012. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ol!v3r válasza:
Nem értem,hogy neked mitöl van =)
2012. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem neki 2.3.3-as van és még a 2.3.4-est nem telepítette és az van neki ott, osztálytársam is így nézte félre, figyelj, nézd meg Menü\Beállítások\A telefon adatai.
2012. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mellesleg beta verzó play, arc, arc s, és asszem még neo-ra van.
2012. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ol!v3r válasza:

Ja szerintem is 2.3.3 as van neki.

Elöttem lévő a linkbe amit küldtem a kérdezőnek azt irják hogy ez csak a play re van (lehet hogy már régi az oldal)

2012. ápr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!