Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek olyankor amikor...

Mit tegyek olyankor amikor fel akarom telepíteni a számítógépem. A BIOS-ban be állítom a CDROM-ról való BOOTtolást újraindítom a számítógépet de nem írja ki azt, hogy Press any key to boot from CD? ELŐRE IS THX :D

Figyelt kérdés

2012. ápr. 3. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól állítod be a bootsorrendet és a cd a helyén van, akkor nem kell semmit nyomni, indul a betöltés.
2012. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyomni kell, mert anélkül nem fog CD-ről bootolni.

Vagy rosszul állítottad be a bootsorrendet vagy rosszul kiírt CD-vel próbálkozol vagy rossz a DVD meghajtód...

2012. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A BOOT SORRENDBEN A CD-T ÁLLÍTOM AZ ELSŐ HELYRE,A CD-M MEGFELELŐ ÉS A DVD-ROM IS
2012. ápr. 5. 07:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell kiabálni. Tipikus eset.

1. Vagy a lemez rossz.

2. Vagy a DVD meghajtód rossz.

3. Esetleg rosszul állítottad be.

Szerinted ezek közül egyik sem. Akkor te vagy az egyetlen ember a világon, aki ez esetben mindent jól csinált még sem jó a dolog. Ebben az esetben parajelenség áll fent abban pedig nem vagyunk járatosak.

Azért írtam, hogy tipikus, mert minden nap van legalább egy olyan csóka, aki úgy jön ide, hogy mindent jól csináltam, még sem jó. Erre szoktam azt írni, hogy ha mindent jól csinálnál, akkor jó lenne.

ézd meg hogy a DVD meghajtód bootol-e másik bootlemezről. Ha egyről sem, akkor az a rossz. Nézd meg, hogy a telepítőlemezről másik gép bootol-e. Ha nem akkor az a rossz. Egyből mindenre rámondod, hogy minden jó, holott nem is tudod...

2012. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OK de én nem kiabálok hanem csak meg mondtam hogy mi tény de amúgy kösz
2012. ápr. 5. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csupa nagybetűvel írsz az kiabálás...

Az meg, hogy szerinted minden jó, az meg nem tény csak egy állítás... Nincs mit...

2012. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!