Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows operácios rendszert...

Windows operácios rendszert lehet e rosszul felrakni?

Figyelt kérdés
Windows operácios rendszert lehet e rosszul felrakni ?
2012. ápr. 3. 22:19
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, a múltkor én is rosszul tettem fel, és le is esett a polcról. Ezért mindig nézd meg, hogy nem tud-e lebillenni.


A gépre pedig nem, nem lehet "rosszul" felrakni. Ha a telepítő rendben lefutott, akkor fel van telepítve. Ha valamilyen hibával leáll, akkor sikertelen. Néha előfordul, hogy a gép nem felel meg a Windows követelményeinek (régebbi gép, újabb Windows), ekkor előfordulhat, hogy lassan, vagy egyáltalán nem működik a Windows. De ez nem a feltelepítés hibája.

2012. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedből az derül ki, hogy vagy most akarod majd felrakni az új rendszert, vagy már felraktad, de valamilyen hiba van.


Nos, melyik?

2012. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia ! Az a helyzet én nem állok neki windows telepitésnek mert nem értek hozzá.Felrakattam egy helyen a gépemre eredeti jógtiszta windows vita ultimate és van egy játék legyen ön is milliomos és aki felrakta a windowvs vistát az tudot játszani vele én nekem meg otthon nem indult a játék . Anak az illetönek régifajta monitora van nekem lcd monitor .Kíhivtam egy számitógépszerelöt ö se tudta beállitani elvitte egy másik számitógépszervizbe ott se tudtak semmit csináélni újrakellet rakni a windowst hiába volt frissen felrakva .
2012. ápr. 4. 17:55
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:
A Vista nem egy sikeres rendszer, nem is volt hosszú életű. Túl sok probléma volt vele. Szerintem frissítsd Windows7-re, nekem az van több mint egy éve, még soha semmi problémám nem volt vele.
2012. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A windows 7 mégrosszabb nekem mint a vista. A windows 7 tel nem müködöt rendessen az internet ugyhogy vista marad . Én azt kérdeztem lehet e rosszul felrakni egy windwost .
2012. ápr. 4. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Internet beállításaidat a Vistán, és azokat állítsd be a Windows 7-en!

Ha nem ismeri fel a hálókártyát, akkor újat kellenni.

A kérdésedre visszatérve: ha megfelelőek a követelmények, akkor a felrakott Windows működni fog. A biztonságossághoz viszont jó, ha nem rendszergazdai jogokkal használod a gépet.

2012. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Görény91 válasza:
Nem, nem lehet ! ( ha eltekintünk attól, h a windows alapból 1 szar rendszer )
2012. jún. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!