Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy 150 wattos Dibeisi 20...

Van egy 150 wattos Dibeisi 20 centis mélyem be szeretném építeni házilag készített ládába, tervet tudtok szolgáltatni hozzá?

Figyelt kérdés
Ja és 4 ohm os

2012. ápr. 6. 21:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De WinISD el próbáltm ládát tervezni neki de nem értem a paramétereket .. szerintem nyitott ládát akrok azok szerint amit privátban írtál,de van egy ezermester faterom szóval..megoldjuk csak az a lényeg h. írd le mekkora láda kell neki..privátban küldtem a hangszórórol adatokat gondolom te értesz ehhez szóval ha rá érsz légyszíves számold ki mekkora nyitott ládát csináltassak neki
2012. ápr. 12. 20:02
 12/14 gepzene ***** válasza:

[link]

A méretek alapján 20 centis hangszóró van benne. Fél méter hengert kapott a seggére, meg valami méretes reflexcsövet. Ez akárhogy nézzük, jó ha több 20 liternél. Ha tudnánk, milyen reflexcső van benne, akkor hasonlót lehetne rá építeni más formával is. Esélyes, hogy a reflexcső is valami 8005. Persze ez a konstrukció autóba való, ahol egy párszáz literes ládába vagy zárva a kis mélyeddel együtt. Szerintem 3x5x7dm méret elég jó a maga 105 literével. Tehát BELMÉRET 30cm széles, 50 cm mély, 70cm magas. Nem érdemes 45 fokban vágatni, egyszerűbb a falvastagság kétszeresét hozzáadni egyéni ízlés szerint választott oldalpárhoz. Nagyon jó hozzá a 20-as pozdorja. Akkor zár jól, ha a membránt meg-megnyomva azonnal rugalmasan visszatér. Akkor szelel valahol, ha benn marad és lassan visszaáll a helyére. A falak belsejére hullámos szivacs frankó, a teljes belső teret érdemes normál vattával lazán telerakni, a kábelt pedig idejekorán beszerelni a doboz belsejébe. A kábel természetesen semmihez ne érhessen hozzá, íveljen a levegőben úgy, hogy a hangszóró kiszerelésekor azért még ne legyen nehéz leforrasztani.

2012. ápr. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. ápr. 16. 15:03
 14/14 anonim válasza:
Nekem NOVA1 román fa (dió) nagyon nehéz dobozban van,veri mindegyik 300wattos brügőt!
2013. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!