Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez vajon hardverhiba?

Ez vajon hardverhiba?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy kb januárban újratelepítettem a gépem (xp sp3), és mostanság kinéz, hogy kellene mégegyszer, mert nem igazán úgy működik, mint szeretném. Mikor beraktam a telepítő cdmet, nem történt semmi. Kértem ismerőstől másikat, de azzal se működött. Letöltöttem egy újabbat, kiírtam cdre, de az sem volt jó. Beállítottam, hogy cdről bootoljon, de kis sötét szünet után ugyanúgy betöltötte a régi windowsot. Azt hittem, hogy az olvasómnak van baja, de minden más lemezt (cd, dvd rw ill sima) beolvas, bármi legyen rajta, csak a windows telepítőket nem. mi lehet a baj?
2009. jún. 17. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos hogy a cd rossz, de azért egy másik gépen is kipróbálnám.
2009. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a cdnek semmi baja, mert kölcsönadtam őket a barátomnak, és neki működtek, újra tudta rakni a gépét.
2009. jún. 17. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valószínűtlen, hogy 3 rossz lemezt fogtál ki (főleg, hogy van, amelyikről már telepítettél)

A kis sötét szünetben csapkodjad a billentyűzetet.

Boot előtt elvileg kellene lennie egy írásnak, hogy nyomj meg egy billentyűt a folytatáshoz, de néhány build nagyon rövid ideig mutatja (nekem telepítéskor mindig lesben kell állnom, van, hogy csak 4-5. nekifutásra sikerül eltalálnom :D)

2009. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja..ismerős helyzet..:D de már próbáltam, hogy átállítom a biosban, hogy a cdről bootoljon, de akkor is figyelmen kívül hagyja, hogy van vmi az olvasóban....: /
2009. jún. 17. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!