Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne 85 000 ft ot...

Hülyeség lenne 85 000 ft ot kiadni egy otthoni versenyülésre?

Figyelt kérdés

Néztem ennyibe kerül a legolcsóbb egy versenyülés és egy ilyen fém váz.

Amire rámegy a kormány,kuplung pedág.

Évek óta ez a vágyam és idén végre dolgozok és tudnék venni de az a baj h ennyi pénzt még akkor is sajnálok érte kiadni pedig nagyon kéne :( [link]

És akkor még kormány is egy 70 ezer :S És akkor mellé egy jó gép vagy egy ps 3 :S


2012. ápr. 7. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Öreg, megkérsz egy barkácsoláshoz, hegesztéshez értő embert és veszel 5 ezerért egy bontott autóülést :D
2012. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg össze lehet hozni olcsóbban is:

[link]

Az ülésnek pedig nem kell versenyszabályoknak megfelelni, elég egy olcsóbb is.

2012. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70ből házilag már egy erőhatásokat szimuláló ülést is össze lehet hozni
2012. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én 85.000-ért 10x jobbat összerakok mint amit te ide beillesztettél...
2012. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
IGEN BAROMI NAGY HÜLYESÉG LENNE az első keresete(i)det erre költeni, igen, az lenne.(és ezt úgy mondom hogy én is imádok játszani de ez csak annak való aki nem tudja hova tegye a pénzét)
2012. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5

A hobbi az hobbi. Nem tudom miért kell emiatt megszólni.

2012. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
@gyakorivalasz2: Az tény, de ez a linkelt nagyon gagyi.
2012. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gyakorivalasz2:


a kérdés így szól "Hülyeség lenne 85 000 ft ot kiadni egy otthoni versenyülésre?"


én pedig azt mondtam, IGEN, ehhez alapul szolgálhat például a te hszed (olcsóbban össze lehet hozni)


tehát akkor mi is a problémád?


nem szóltam le a kérdezőt, nem tartom hülyeségnek a versenyülést meg az autós játékokat, egyszerűen csak válaszoltam a kérdésre nyomatékosan, hogy ennyit ne költsön, nem azt mondtam hogy semennyit

2012. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát most én ezt találtam de még úgy nem néztem szét de az télleg jó lenne ha olcsóbban össze tudnám rakni/rakatni mert ez így kurv a drága :/

Amit linkeltél az nagyon jó valami olyasmire gondoltam énis persze nem egy szakadt ploski üléssel hanem mondjuk egy komolyabb Régi Mercedes bőrülés :)

2012. ápr. 7. 22:04
 10/10 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=w5TknWau1BA&feature=player_em..


Tyűű hát ez így már több millió :S

Akkor egy bontóból egy ülés meg valami hegesztett váz és akkor csak meg vagyok olcsóbban :S

Nekem nem kell h így mozogjon meg sztem fasság is.

Akkor most ami drágább az az h venni kell majd egy kisebb tv-t amit odateszünk közvetlenül a vázra :)

2012. ápr. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!