Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows frissítések hiba, nem...

Windows frissítések hiba, nem tudja konfigurálni őket, bármi ötlet?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra a gépem elhatározta, h 113 db frissítést akar telepíteni kikapcsoláskor. Felrakta, majd kikapcsolt. Indításkor azt irta, h most bekonfigurálja a frissítéseket, de folyton 0% volt sose ment feljebb. Beindult a wndows, egyböl kikapcsoltam, de akkor 50 fissítést telepített, kikapcs, bekapcs, konfig, megint 0% nál akad, win megint indul, leállítom, most 28 firissítés, viszont bekapcskor most be tudta configolni, kikapcs, 70 frissítés, megint 0%, kikapcs, 36 frissítés, és itt tartok most. Mit csináljak, h végre vége legyen ennek? :@
2012. ápr. 7. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Telepitsd újra.
2012. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit? A windowst? Kössz az értelmes választ! :@
2012. ápr. 7. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Valódi a Windows? Ha nem, akkor be lett kapcsolva az Automatikus frissités. És most a WGA (eredetiség ellenőrző) miatt van kiakadva.
2012. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egy kis szakboltban vettem, ahhol nekem rakták össze, alapból volt rajta windows amikor kézhez kaptam, nem tudom, h eredeti-e
2012. ápr. 7. 23:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem az. Boltokban illegálisan fel szoktak tenni Windows-t, aztán ha felmegy a lúzer a netre, akkor 100 frissitést akar letölteni. Ha sikerül neki, akkor bejelenti "Ön szoftverhamisitás áldozata lett". A legjobb, ha kikapcsolod az Automatikus frissitést és Internet Explorerrel Windows Update, itt Egyéni. A WGA (Eredeti Windows, valódi előny) elől vedd el a + jelet, a többit letöltheti és telepitheti.
2012. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekes. Nem csináltam semmit, csak csináltam továbbamit eddig, és egyszer csak már nem telepített többet. Nem jön semmi üzenet, tök normálisan megy a windows, ugy, ahogy eddig. Azért köszi a sok segítséget.
2012. ápr. 8. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja telepítsed újra a windowst mert valamit roszul álított be .Ajánlanám neked Win telepítés előtt a bioszba a Load Optimalized Defailt kattincs rá .és SAVE vagyis mentés Most így telepítsed a Windowst .A frissítésekkel kapcsolatban most már így fog működni , ha eredetiséggel gondod van a Bigtorrenten van egy Windows eredetiség törléssel rendelkezik .ahhoz ,hogy az eredetiséget ki tudd törülni telepítsed fel majd amikor belépsz a Windowsba kifogja írni a nem legális vindowst akor használd ezt a cd -t és egy gombnyomással kész majd restart és többé nem fog zavarni az eredetiség .

így néz ki a cd kép

[link]

2012. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!