Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon ritka probléma, világít...

Nagyon ritka probléma, világít az egér nem működik, bill se jó mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Probléma:

Világít az egér, de a monitor közepére fagy.

A bill nem világít nem is működik. (mind2 usb portos)

Bedugtam egy ps/2es portos billt, világít működik.(egérből nincs ps/2es de gyanítom azzal jó lenne)

Előzmények:

Egy fényképezőről másoltam kb 600 képet.

Ki írtam 4 cd-t.

Ipodra rá raktam ezeket a képeket, vírust jelzett a nod, törölte(svchost.exe a vírus neve, link a nodról: [link] nem tudtam jobban szét húzni mert nincs egér). Ezek után nem volt semmi baja. Később pár percel apukám rádugta a telefont és azonnal megfagyott az egér és a bill is. Nem reagál usb portossal csak ps/2es bill-el. Lehet vírus letiltotta az usb portokat ? Mert semmilyen usb portos eszköz nem működik amit rá dugok. Hardware problémára nem gyanakodok de ha az akkor talán alaplap, nem tudom segítsetek!



2012. ápr. 9. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Újraindítod a gépet, és elvileg jó lesz. A fényképező gépről meg takarítsd le a vírust, mert ahány gépre rádugod, mindet megpróbálja majd megfertőzni.
2012. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
újraindítás nem segít
2012. ápr. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!