Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismami vagyok. Egy...

16 hetes kismami vagyok. Egy pár napja olvastam a neten egy szomorú történetet, amióta szinte minden órában eszembe jut, h az én kisbabám él-e még. Ugye ilyenkor már ritka az ilyen probléma előfordulása?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj ilyenekre, a pozitív gondolkodás nagyon sokat számít, nem szabad az ördögöt a falra festeni! Nyugi!!!
2008. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj másra gondolni, csak a jóra, csak a picikére, és arra, hogy erős, és biztosan nem történhet semmi baj. Ez néha nehezen megy, én tudom, voltam kórházban, épp a terhessgem felénél, és ott történt egy nagyon szomorú dolog a szobatársammal. Nagyon nehezen szedtem össze magam, mert mire megnyugodtam volna a saját problémám miatt - bevéreztem -, a kórházban történtek lelkileg nagyon megviseltek. Azóta állandó kényszerképzeteim vannak, és minden apró tünetre megrémülök, amire esetleg más fel sem figyelne! DE ilyenkor mindig arra gondolok, hogy a babám már bebizonyította, hogy ÉLNI akar, erős, és minden, de minden rendben lesz. Bízz a babádban, törődj vele már most is sokat! Semmi gond nem lesz!!!!!!!!!!!!!!! Tudod, csak pozitívan. Ha rossz napod van, vagy szeretnél beszélgetni, küldhetsz e-mailt is nekem! Egy 29 hetes kismama
2008. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a biztatást,ahogy olvasom másoknak milyen problémái vannak, az enyém eltörpül tulajdonképpen.

Mégegyszer nagyon köszi nektek !

2008. márc. 17. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem időnként mindannyiunkat foglalkoztat hogy a babánk odabent rendben van-e és jól érzi-e magát. De az előttem szólókkal nagyon egyetértek, már bizonyította hogy jönni akar hozzánk, így ebben kell erősítenünk, azaz beszélj hozzá, foglalkozz vele, simogasd, biztos hogy érezni fogja hogy szereted és várod, és minden rendben lesz. Ritka ha baj történik, de azt sajnos az édesanyák a legtöbb esetben nem tudják megakadályozni, úgyhogy próbálj nem ezzel foglalkozni. 26 hetes kismama
2008. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne olvasgass ilyen történeteket!!!! Rossz érzéseid lesznek tőle és az nem használ. Én is mindig aggódom és éppen ezért hetek óta nem olvasok ilyen cikkeket. Nekem pl egy kutyus elég komolyan nekiugrott játékból a hasamnak. Nagyon megilyedtem... másnap bejelentkeztem 4Ds ultrahangra, pedig csak 16 hetes voltam. Nagyon kedvesek voltak, mondták hogy menjek be, megmutatják a babát, hogy megnyugodjak, képet is kaptam róla darabját 1000 forintért. Persze lebeszéltek a babamoziról, hogy nem érdemes felvenni még lemezre, mert még csak reflexszerű mozgásai vannak. A lényeg viszont hogy láttam a picit és megnyugodtam. Szerintem neked is segítene ha látnád, és hallanád, hogy dobog a pici szíve. Vagy próbálj olyan magándokihoz menni akinek van ultrahangja!

18 hetes kismami

2008. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!