Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a Wifi Jelszóm....

Danika84 kérdése:

Elfelejtettem a Wifi Jelszóm. Régebben Itt Változhattam meg a TP link Wifim jelszavát Admin Admin felhasználó és jelszóval 192.168.1.1 . mostmár hibát ír, milehet az ok?

Figyelt kérdés
Új ip cím van vagy miért ír ki hibát?, holváltsak jelszót akkor, vagy hogy nézzem vissza?
2012. ápr. 10. 14:59
 1/9 anonim válasza:
RESET gomb
2012. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 legendavagyok01 ***** válasza:
De utp kábellel van összekötve a router-rel és úgy próbálkozol, ugye?
2012. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi ez nekem magas,van 1 gépem, azon van a PRTelecom os netem, de ujralett telepitve a laptopom , és va wifim ,csak elfelejtettem a jelszóm, 192.168.1.1 ez az oldal meg hibás, nemlehet semmire se kattintani hogy hozzáférjek a jelszó változtatáshoz
2012. ápr. 10. 19:09
 4/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Akkor most van egy asztali géped meg egy laptopod?

Mert ha a laptoppal nem tudsz csatlakozni (mivel nem tudod a jelszót), akkor nyilván a router webes felületét sem éred el onnan.

Vagyis csak olyan gépről tudod most elérni a router-t, ami vezetékesen kapcsolódik hozzá. Ott viszont el kellene érni a 192.168.1.1-en, főleg akkor, ha egyébként ott van net is.

Egyébként sokat segítene, ha tudnánk milyen hibát ír ki, vagy egy képernyőkép is megteszi.

2012. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 12. 20:54
 6/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Jó, szóval a kapcsolat rendben, csak a belépés nem megy. Hát, ebben az esetben azok a lehetőségek vannak, amit ki is ír.

Ellenőrizni, hogy jól írod-e be (a gyári admin, admin kisbetűkkel), nincs-e bekapcsolva a caps lock... Ha viszont más f.név v. jelszó lett beállítva, és nem megy, akkor reset-elni kell a router-t, ekkor visszaáll a gyári beállításokra (és újra be kell állítani mindent).

A reset gomb a hátulján van (inkább "lyuk"), amit áram alatt kell benyomva tartani min. 5 másodpercig. Utána el kell tudni érni a router-t a gyári névvel, jelszóval.

2012. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval a RESET gomb a modemnek a hátulján, amit nyomva tartok 5 máspdpercig, és akkor visszaáll az oldalis a régi beállitásokra? mert az admin admin felhasználónevet és jelszót nem piszkáltam.
2012. ápr. 13. 13:47
 8/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha nem lett megváltoztatva, akkor mennie kellene az admin, admin-nal.

Ha reset-elsz, akkor mindent újra be kell állítani, mintha most hoztad volna el a boltból.

2012. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült, csak elfelejtettem ide írni, köszönöm szépen 1 igazi mester vagy!!!!!!!!
2012. ápr. 25. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!