Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mien kodot es felhasznalo...

Mien kodot es felhasznalo nevet ker amikor fel akarok menni es 196.168. 0.1 oldalra felmegyek nem enged be? D-link 524 router

Figyelt kérdés

ez mien jeslzot ker es nevet

prpbaltam megadni neki azta a nevet mit amikor az usb wfivel kereesek kapcsolatokat es ott van nekunk az a nev h dlink es erre kapcsolodok raa ......de ezt megprobaltam ezzel a nevel es meg a hozza azt a kodot amivel rakapcsolodok de nem fogadta el es igy jartam mint amikor a szamitogep felhasznalo nevet adtam meg es a wpa kodot adtam meg akkor se enged fel a router oldara...

mien kodot ker?es nevet?


2009. jún. 17. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

alapban : admin

jelszó: nincs (üresen kellhagyni)

2009. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alapértelmezett ehhez a routerhez:


a névhez ne írj semmit

a jelszóhoz: Admin


Persze ez akkor jó, ha még nem lett módosítva menetközben.

HA módosítva lett és ott vagy a router mellett, nem tudod a jelszót, akkor resetelni kell. Van egy kis lyuk, abban van egy kis pöcök, azt kell valami vékony helyes tárggyal benyomni egy kis ideig, utána próbálkozzál a fent leírt jelszó kombinációval.

2009. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, fordítva írtam:


a névhez: Admin

a jelszóhoz ne írj semmit


:)

2009. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon szepen megy ez az adminos
2009. jún. 17. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!