Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tényleg lehet az internettel...

Tényleg lehet az internettel pénz keresni? Mi az igazság?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Az internetszolgáltatók megélnek belőle.
2012. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:
73%
Nem. Kivéve ha webfejlesztőként dolgozol :D Vagy ha az amúgy tisztességes, értékteremtő munkádhoz használod az internetet. Az ilyen "keresd hülyére magad pár kattintással naponta" szarságok egytől egyig átbaszások, azért vannak, hogy bepalizzák a nagyravágyó kishitűeket.
2012. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor mégis hazugság.Csak valami hírdetésben olvastam,h valami fickó kitalált egy szoftvert,ami az internetes játékgépekből kiszűr valami esélyeket,amit a játékos nem vesz észre,ezt te megkapod és keresel vele.Akkor kamu.Köszönöm!
2012. ápr. 12. 10:49
 4/10 Smartguy86 ***** válasza:
Az főleg kamu!
2012. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azzal ne próbálkozz. Én is megpróbáltam (elég komoly matematikai tudással rendelkezem) de érdekes módon, az előre kalkulált játékonkénti 0.5Eurós érték helyett, amikor eleget nyertem (ca.200 játék), bejött egy pár anomália(nem mondom hogy manuálisan avatkoztak bele... de igen). A roulette sniper, és hasonlók meg kb demóban működnek, ugyanis a szerveroldali algoritmus is tanul... A martignale-t meg felejtsd el, ott nem veszik figyelembe a 0át, meg az asztallimitet. Ugyanez igaz a többi hagyományos stratégiára is.
2012. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

Kérdező! 

Hány éves vagy?

Most ez komoly?

Ennyi elég és adsz az ilyen véleményekre?

Semmi tapasztalatu emberek véleménye számít?

Járj utána! 

Így gyártják a Buta  embereket!?

Nem fog neked születni itt korrekt válasz !

Azta!

Most állapítottak, és bizonyították is, hogy a föld lapos! Híd el! Én mondom, Józsi bácsi ,aki az életében a falun kívül sem volt! Kérdezz csak bátran én mindent tutira tudok! A többiek hülyék, de én ku...a okos vagyok! Kocsmában is mondták!:-)

hallottad : 'ember a holdon'

2012. ápr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Lehet, de észnél kell lenni! Legyél körül tekintő!

A nagyon nagy pénzeket ígérők meg nem miattad vannak.

Szerintem tájékozódj a [link] oldalon.

Ékezettel írják.

2012. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Miért?

Miért a 'csalás' oldalon kell fejleszteni a nem tudásod?

Miért nem a 'sikerlap.hu' nézelődik az ember és azoktól tanul, akik már tettek le valamit az asztalra?

Ha arra vagy kíváncsi, miért világit a nap annyira fényesen délbe, nem azt kezd el tanulmányozni, hogy az éjszaka miért nem ragyog?

2012. ápr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is kételekedtem benne, de most hogy megjött az első pár dollcsim már elhiszem.és nagyon fellelkesít.
2012. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy "az internettel pénz keresni"?
2012. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!