Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Talán mégis a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság? Talán mégis a pénz számít?

Figyelt kérdés

Találtam egy cikket:

[link]

(2-3 perc alatt végigolvasható). Egy fiatal lány írta, a mai pénzéhes világról. Kíváncsi vagyok, ki mennyire osztja a véleményét? Sokszor olvasom itt, hogy mekkora butaság, hogy CSAK a pénz számít.


2011. jún. 24. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá 2-3 percem. De sok igazság van benne igy látattlanul is.
2011. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd, aki ilyen körökben mozog, az ezt látja. Én nem ilyen körökben mozgok, én teljesen másképp látom. De a cikk írója egy hülye p-nak tűnik aki a minimális tapasztalatból általánosít és/vagy túloz, de ugye valamiről kell írni, mert az olvasók igénylik.
2011. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé béna cikk, tele kitalált tényekkel, kitalált adatokkal, közhelyekkel egy tipikus demegmondom-különleges-jogászbölcsész-önérzetes-alter-kiscsajtól. Tulajdonképpen semmi konkrétum nincs benne, csak unalmas frázisokkal próbálja megváltani a világot. Ennyit a formáról.


Tartalom: Ez csak egy világ. Ott hibázzák el sokan, hogy azt hiszik, hogy csak ez a világ létezik. Sokan (túl sokan...) nem képesek különbséget tenni a "csak ez létezik", és az "ez IS létezik" között. A cikkíró is kapásból a szórakozóhelyen megtalálható populációból építi fel a társadalmat, így aki nem jár ilyen helyekre (mint pl. én és sok ismerősöm) már ki is esett a pixisből. Egy direkt ilyenre szelektált mintából nem nehéz egy (hasraütésszerűen kitalált, hiszen gondolom nem követte a statisztikus mintavételezés szabályait) 80%-os arányt kihozni a pénzéhes ribikre.

Az ilyen légbőlkapott társadalomkritikákkal vigyázni kell, még ha valahol jogos is a kritika: elég könnyű elfogultnak lenni. Ha egy valódi, reprezentatív mintát vizsgálnánk, nem kapnánk ilyen siralmas eredményt. Hiszem, hogy valahol mélyen legbelül - még ha nem is vallja be mindenki a menőség miatt - pont az ilyen szeretetes dolgokra vágyik a legtöbb ember, nem a pénzre, az csak a látszat. És hiszem, hogy meglepő lenne az eredmény más aspektusa is: az átlag szolis cicababáktól kezdve a cukcsyhsceneemón át a gothrockerkirálynőig minden stílus sztereotipikus követőjének néhányáról derülne ki, hogy normális, és a leghétköznapibb jellegtelen lánykák is tudnak velejéig romlottak lenni. (Mondjuk ezt egy értelmes ember magától tudja, csak hát sajnos némelyeknek el kell mondani...)


Ja, és a végére: azt írja a fiúkról: "mert még szép, hogy a fullos nő kell nekik is." Ha ezek a diszkóribik a "fullos nő", akkor megnyilatkozom, hogy nekem márpedig nem ezek kellenek.

2011. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra elég elképesztő az, hogy sok pasi azt gondolja, hogy minden egyes lány, aki szórakozni megy péntek-szombat esténként, az rib@nc. Ez elég sértő. Én szoktam járni hébe-hóba szórakozni, és temészetesen hol szexisebben, csinosabban felöltözöm, mert akkor megadom a módját. És soha, ismétlem soha nem volt még egyéjszakás kapcsolatom, és soha nem riszálom magam idegen férfiak előtt, és soha nem viselkedem úgy, ahogy az már a rib@nc kategóriába beleillene. Ahogy az előttem szóló is leírta, sokan nem tudnak különbséget tenni. Vannak ilyen lányok IS. És vannak nem ilyenek. Ezt szerintem minden normális, értelmes ember tudja. Hiszen ez a lány is elvileg normális, és mégis ott van a szórakozóhelyeken. Szóval nem az összes ilyen, kikérem azon hölgyek nevében is, akik normálisan járnak el szórakozni.
2011. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egész nagyon béna, szerintem az a lényeg, hogy fogott egy manapság lerágott csont témát, amire mindenki ugrik, jól felnagyította, hogy mindenki milyen gáz, majd magát meg kifényezte, hogy ő bezzeg nem az. Ennyi. Ráadásul még szerencsétlenül is van megírva.


Bár nekem eleve nem szimpatikus, nyomja az "idézeteit" is, miközben egy csomót rohadtul nem is ő talált ki.

2012. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!