Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti CD-nél miért kéri az...

Eredeti CD-nél miért kéri az "eredeti cd-t"?

Figyelt kérdés

Eredeti CD-ről telepítettem egy játékot, minden simán ment...Elindítom és kiírja, hogy kéri az eredeti CD-t.

Előtte pár perccel ezt a CD-t lemásoltam egyik haveromnak...lehet, hogy az eredeti CD-ről törlődött valami???

//a válaszokat előre is köszönöm! :)//



2012. ápr. 16. 09:12
 1/7 A kérdező kommentje:

*Javítom magam*

A játék nagy méretű, ezért DVD-n van nem CD-n, ha ez számít valamit :)

2012. ápr. 16. 09:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kérné az eredeti lemezt, akkor ugye korlátlan számú gépre fel lehetne tenni és játszani vele. Így csak az használhatja, akinél a lemez is megvan.

(így "büntetik" azokat, akik megveszik, nem letöltik....:(

2012. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Előtte pár perccel ezt a CD-t lemásoltam egyik haveromnak...lehet, hogy az eredeti CD-ről törlődött valami???


Csak a hozzá nem értés :))

2012. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos piszkos. Töröld le valami nem karcoló puha nedves ronggyal.
2012. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem törlődött semmi.Az eredeti játékok illetve az eredeti lemezről átmásolt töretlen játékok már csak ilyenek.Eredetit akarnak ha kell ha nem,meg origin-t meg steam-et meg Windows Live-ot,meg Social Netwokot meg a -aszomat is akarják már lassan hogy elinduljanak.


Amúgy crackelhetsz is.

2012. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ma 10:17 igy van :)!!
2012. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már crackeltem. Csak érdekelt, hogy mi lehet a probléma...Mivel én ezt a CD-t boltba vettem, eredeti... már megtisztítottam párszor... nem vitte.

de mindegy , crackel működik :)

Azért feltételeztem azt, hogy az eredeti CD-ről "törlődhetett valami" mert amióta lemásoltam , azóta nem fogadja el...

2012. ápr. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!