Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 DVD írási hiba?...

Xbox 360 DVD írási hiba? (többi lent) FONTOS!

Figyelt kérdés

A FIFA 12-t (7.29Gb) szerettem volna kiírni TDK DVD+R DL lemezre .ImgBurn-el próbálkoztam, mindent megcsináltam rajta amit kellett, de 45%-nál ezt írta ki:

[link]


Mit kéne csinálnom?



2012. ápr. 17. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A DVD íród vagy az adat kábel –ar.

Ha asztali gép,akkor próbálkozz meg egy adat kábel cserével,ha laptop vagy az adatkábel nem segít az asztali gép esetén,akkor másik DVD írót szerezz be.


Az én laptopomban a DVD meghajtó pontosan ugyan ezt produkálta amikor lemezeket akartam ki írni,mondjik az enyém nehezen is olvasta be a lemezeket.Én egy USB-s külső meghajtót szereztem be,mert arra gondoltam hogyha nem a meghajtóval hanem az alaplappal vagy a laptopban lévő érintkezőkkel van a baj,akkor csak ki dobom az ablakon a pénzt ha új meghajtót vesze belek...USB-s külső meghajtóval kevesebb volt a rizikó és bevált.


Szóval ha gondolod egy külső USB-s DVD író is jó alternatíva lehet lemezek írására.Nekem bevált,és mindég kéznél ha méásik gépen van szükség rá :)

2012. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. nov. 24. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne venned eredetiben, még csak nem is drága.
2012. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor ezt írtam még drága volt.
2012. nov. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!