Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit vennétek meg a helyemben...

Mit vennétek meg a helyemben s mért?

Figyelt kérdés

Most egy régebbi mobilom van, amit szívem szerint lecserélnék egy új felső kategóriásra, kamera s szoftver miatt. Sok mobilt néztem, de eddig az Xperia S nyerte el a tetszésemet. Note-ot is szemügyre vettem, de szó szerint egy féltégla. Ennek ellenére kényelmes filmezni rajta meg jó nagy a kijelzője. Részletezni most nagyon nem akarom jobban, mert nem akarok ódákat zengeni.

Másik alternatíva egy jobb asztali gép lenne, főként játékra, de emellett menne rá egy Hackintosh is Final Cut miatt. Laptop van most, ami netre, kisebb videóvágásra elegendő.

Szívem szerint mindkettőt elfogadnám, de csak egyre tudnék szert tenni.

Mindkettő mellett tudok pozitívumot s negatívumot felsorakoztatni, de még így se tudok dönteni.


Kíváncsi lennék rá, Ti miképpen döntenétek s mért?



2012. ápr. 17. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A PC és a mobil két különböző dolog, ezt nem igazán lehet eldönteni mert mind a kettőre szüksége van az embernek.
2012. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok ha már választani kell akkor inkább gépet de mellette mindenképpen legyen valamilyen mobilod.
2012. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!