Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért sötét a Minecraft?

Miért sötét a Minecraft?

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám, hogy a Minecraft-ban sötétek az emberek, a tárgyak, az állatok stb... a blokkok kivételéel minden, és nagyon zavaró. Kiprobáltam egy régebbi verziót ott jó volt. Kérlek segítsetek, mert már kezdek megőrülni tőle.

2012. ápr. 18. 22:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ilyenektől nem is kérek választ, ha csak nem akarnak dislike-ot
2012. ápr. 23. 18:03
 12/20 anonim ***** válasza:
a minecraft mindig a felhasználóhoz próbál igazodni
2012. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 antarfiksz válasza:
Nem láttam a képet de lehet, hogy valami fura Textura pack van bent vagy esetleg az a verzió amitt letőltöttél rosszul van felrakva kérlek ird meg, hogy meik verziót töltötted le és rakj fel egy képet.
2012. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kiprobáltam Anjocaido launcher-ét, kiprobáltam a Mineshafter-t, az eredeti minecraft-ot már szint mindet,

Itt van egy kép: [link] nem én csináltam de nekem pont ugyan ilyen (a kezem bal oldala fekete, ez igaz a ládákra és táblákra is)

2012. júl. 4. 12:52
 15/20 Wolfenstein2000 ***** válasza:
olyan névvel léptél be, amihez egy ijen skin járt.
2012. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De a táblák és a ládák is feketék, amúgy meg a skin-t én csináltam és tudom, hogy nem így.
2012. júl. 5. 08:11
 17/20 antarfiksz válasza:
Találtam egy lehetséges problémát. Lehet, hogy a játék feltöltője az alap textúra csomagot át szinezte és úgy rakta fel.Ebben a helyzetben töröld a jelenlegit és szedd le a Minecraft 1.2.5-öt.The Pirate Bay-t ajánlom én onnan szedtem le és tökéletes.Ha ez nem segitett volna vegyél fel MSN-en és segitek: rammstein246@hotmail.com vagy küldj levelet greenb246@freemail.hu
2012. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy mind az 5 verzióban átszínezték volna főként az eredetiben, de azért kösz :)
2012. júl. 11. 15:14
 19/20 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani a problémát, az ATI Catalyst Control Center-ben feljebb tudtam rakni a képernyő világosságát :) Köszönöm a normális válaszolóknak
2012. szept. 1. 16:52
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez egy Minecraft bug... Élj vele!
2014. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!